یزد ، بلوار جمهوری ، نبش کوچه 38
info@romeico.com
03535246470
تماس با ما

ساخت انواع سنسورهای دما

امروز ما افتخار می کنیم که با پشتوانه تجربه طولانی و همکاری پیوسته با معتبر ترین شرکت های اوپایی، توانایی ارائه راه حل برای اندازه گیری دما در هر گستره، شرایط محیطی و با هر نوع چیدمانی که مورد نظر مشتری باشد را داریم.
تولید سنسور های دما در این شرکت در داخل ایران ، این امکان را به ما می دهد که سنسور های مورد نیاز شما را در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن برای شما تامین نماییم و زمان توقف تولید شما را به کمترین مقدار ممکن برسانیم.
در کنار محصولاتی که بصورت استاندارد در کاتالوگ های شرکت وجود دارد، اين مجموعه توانایی دارد که با همکاری و همفکری شما مشتریان عزیز، سنسور مناسب برای کار در شرایط مورد نظر شما را برای شما طراحی و تولید نماید. شایان ذکر است که تولید سنسور های ضد انفجار (ATEX Certified) برای استفاده در محیط های قابل اشتعال/انفجار توسط این شرکت امکان پذیر می باشد.
ما بصورت پیوسته در حال بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات خود از طریق جذب دانش و تکنولوژی روز دنیا و تعامل با شما مشتریان گرامی هستیم. کلیه محصولان تولیدی این شرکت به همراه گواهی انطباق محصول برای مشتریان ارائه می گردد.

در خصوص سنسور های ترموکوپل، گواهی تست و کالیبراسیون سیم های ترموکوپل استفاده شده بنا به درخواست مشتری قابل ارائه می باشد. در صورت نیاز مشتری، کالیبراسیون سنسور های این شرکت توسط سازمان های دارای تایید صلاحیت قابل انجام می باشد.

موردی برای نمایش وجود ندارد.