یزد ، بلوار جمهوری ، نبش کوچه 38
info@romeico.com
03535246470
تماس با ما

درباره ما

احتراما به استحضار می رساند شرکت رومیکو ( شرکت مهندسی بازرگانی رویان مهر صنعت ) با تکیه بر دانش و تجربه مدیران و پرسنل مجرب خود ، در خرداد سال 1387 تاسیس گردید . ماموریت شرکت از بدو تاسیس بر اساس فعالیت های مهندسی و بازرگانی در حوزه صنعت و معدن پایه گذاری گردید . 

دپارتمان فنی و مهندسی این شرکت ، ارائه دهنده خدمات جامع اتوماسیون صنعتی ، ابزاردقیق و تجهیزات اندازه گیری پارامترهای فیزیکی و محیطی و همچنین کنترل فرایندهای صنعتی بر مبنای استانداردهای کاری ممتاز جهت صنایع مختلف اعم از صنایع معدنی ، فولاد و ریخته گری ، سیمان ، نیروگاهی ، نفت و گاز و پتروشیمی ، کاشی سرامیک ، نساجی ، چاپ و بسته بندی و ... می باشد . 

دپارتمان بازرگانی این شرکت در سه حوزه اصلی تامین مواد اولیه صنعتی و معدنی ، ماشین آلات صنعتی ، تجهیزات و قطعات یدکی در حال فعالیت مستمر بوده و هم اکنون با بسیاری از صنایع کشور همکاری نزدیک داشته و در لیست تامین کنندگان آنها می باشد . 

شرکت رومیکو ، علاوه بر فروش داخلی به عنوان نمایندگی رسمی و همکار کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی ، فعالیت خود را توسعه داده و در زمینه واردات و صادرات محصولات و تجهیزات صنعتی و همچنین مواد اولیه از کشورهای اروپایی و آسیایی خصوصا حوزه خلیج فارس فعال می باشد . 

خاطر نشان می گردد این شرکت با دارا بودن دفاتر همکار خارجی در کشورهای چین ، هنگ کنگ ، عمان و امارات متحده عربی ، آمادگی خود را جهت صادرات محصولات تولیدی و همچنین واردات مواد اولیه و قطعات یدکی مورد نیاز واحدهای صنعتی کشور اعلام می دارد . 

امید است بتوانیم گامی هر چند کوچک در جهت اعتلای صنعت کشور برداریم .

برای دانلود رزومه شرکت رومیکو می توانید از فایل زیر استفاده نمایید .

رزومه شرکت رومیکو.pdf